Opublikowano: 05 czerwiec 2018

Prezes Zarządu
Paweł Mirowski


Dyrektor Funduszu
Jolanta Kraszewska-Jurkowska


Zespół ds. Finansowo-Księgowych

Główny Księgowy
Witold Maziarczyk

Specjaliści ds. Ekonomiczno-Finansowych
Grażyna Kaczanowska
Anna Rapalska-Łojko
Brygida Rogiewicz


Zespół ds. Kontroli Wewnętrznej, Kontroli Zarządczej i Audytu

Specjalista ds. Kontroli Zarządczej
Hanna Piechorowska
Specjalista ds. kontroli wewnętrznej
Olgierd Wojciechowicz


Zespół ds. Obsługi Wniosków (Biuro Szczecin)

Kierownik Zespołu ds. Obsługi Wniosków (Biuro Szczecin)
Andrzej Grzana

Specjaliści ds. Techniczno-Branżowych
Paweł Górny
Monika Kamińska-Kierzkowska
Danuta Łukasiewicz
Julia Raducha
Mirosław Sobala
Joanna Zapor-Pycińska

Specjaliści ds. Ekonomiczno-Finansowych
Joanna Buczek
Olga Czerwińska
Stanisław Figiel
Piotr Grabarczyk
Ewa Mazurek-Kapuścińska
Aneta Wolska

Specjaliści ds. Kontroli Umów
Andrzej Mickiewicz
Sylwia Szarkowska


Zespół ds. Obsługi Wniosków (Biuro Koszalin)

Kierownik Zespołu ds. Obsługi Wniosków (Biuro Koszalin)
Marek Kukie

Specjaliści ds. Techniczno-Branżowych
Jolanta Ignasiak
Inga Miśko
Antoni Niedźwiecki
Karol Popiel
Bogumiła Tiece

Specjaliści ds. Ekonomiczno-Finansowych
Monika Anielska
Dorota Tamborska

Specjalista ds. Kontroli Umów
Jadwiga Gancarz

Specjalista ds. Organizacyjnych
Mariusz Nastarowski

Specjalista ds. Obsługi Sekretariatu
Ewa Wielgosz


Zespół ds. Obsługi Osób Fizycznych

p.o. Kierownik Zespołu ds. Obsługi Osób Fizycznych
Sebastian Kaczmarek

Specjaliści ds. Obsługi Osób Fizycznych (Szczecin)
Beata Andrzejewska
Katarzyna Grochocka-Kęsik
Elżbieta Kotowska
Agnieszka Ristow
Ignacy Soczyński
Agata Taudul

Specjaliści ds. Obsługi Osób Fizycznych (Koszalin)
Katarzyna Bacławska
Ryszarda Stefanowska
Monika Witczak

Specjaliści ds. Obsługi Osób Fizycznych (Szczecinek)
Katarzyna Celmer
Maciej Turek


Zespół ds. Organizacyjnych

Kierownik Zespołu ds. Organizacyjnych
Artur Szczybelski

Specjaliści ds. Organizacyjnych
Konrad Kupiński
Wojciech Narkiewicz

Specjalista ds. Promocji i Komunikacji
Konrad Czarnecki

Specjalista ds. Kadr i Obsługi Zarządu
Karolina Karolak

Specjalista ds. Obsługi Sekretariatu
Anna Yang


Zespół ds. Doradztwa Energetycznego

Doradcy Energetyczni (Szczecin)
Michał Lidwin
Tomasz Przerwa

Doradcy Energetyczni (Koszalin)
Mirosława Aziukiewicz
Wojciech Butrym


Główni Specjaliści ds. Środków Krajowych
Robert Zborowski

Główny Specjalista ds. Rozwoju i Bezpieczeństwa Systemów Informatycznych
Dawid Brzozowski

Specjaliści ds. Administracyjnych
Agnieszka Prosuł
Monika Urba

Specjaliści Ekonomiczni ds. Funduszy Europejskich
Mariya Niewiarowska
Małgorzata Reszeta-Lechowicz

Specjalista Techniczny ds. Funduszy Europejskich
Magdalena Majewska

Podmiot udostępniający informację: WFOŚData utworzenia: 2018-06-05 17:31
Dokument utworzył(a): Artur SzczybelskiDokument zaktualizował(a): Artur Szczybelski
Dokument aktualizacji: 2018-10-09 08:07Data opublikowania: 2018-06-05 17:31
Liczba odsłon: 366Historia zmian